Činnost je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje, Města Sokolova a MŠMT - odbor sportu

Další sponzoři

Jiřího Dimitrova 1619 356 01 Sokolov

ŠACH

Šachový oddíl se v sezoně 2014 – 2015 účastnil soutěží družstev, kde v Krajském přeboru I. třídy obsadilo A družstvo 2. místo, B družstvo obsadilo v tomto přeboru II. třídy 3. místo, C družstvo v Krajské soutěži vybojovalo místo 2. Mimo soutěže družstev se hráči oddílu účastnili Krajského přeboru seniorů v rapid šachu, který náš oddíl ve spolupráci s Krajským šachovým svazem pořádal. Turnaje se zúčastnilo 26 hráčů z deseti oddílů kraje. Z našeho oddílů obsadil 2. místo J. Přibyl. Mistrovství ČR seniorů v Rychnově nad Kněžnou se zúčastnilo i deset seniorů z našeho oddílu. Na turnaji se prezentovalo 140 hráčů z celé republiky a ze zahraničí. V březnu 2015 pořádal oddíl šachu tradiční Jarní šachový turnaj mládeže. V současné době je činnost omezená v důsledku koronavirové pandemie.